Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.0x40mm (200)
£4.80 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x40mm |
| Length (mm) | 40 |
Galvanised Clout Nails Extra Large Head 13×3.00mm x 500g
£3.50 inc VAT| Type | Clout Nails |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Options | 500g Bag |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 6.0x100mm (100)
£13.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 6 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 6.0x100mm |
| Length (mm) | 100 |
