Planed 5th Redwood (PSE) Ex25x100mm (20.5x94mm)
Price range: £2.44 through £10.25 inc VAT| Brand | Metsawood |
|---|---|
| Type | Planed Timber |
| Material | Softwood |
| Length | 2.1mtr, 2.4mtr, 3.0mtr, 3.3mtr, 4.2mtr, 4.8mtr, Per Metre |
| Size | 25x100mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Treated Loglap 38x100mm (33×95)
Price range: £17.99 through £19.06 inc VAT| Material | Softwood |
|---|---|
| Length | 5.1mtr, 5.4mtr |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Planed 5th Redwood (PSE) Ex25x100mm (20.5×94) x 1.8mtr
£4.39 inc VAT| Type | Planed Timber |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | 1.8mtr |
| Size | 25x100mm |
Planed 5th Redwood (PSE) Ex25x150mm (20.5×144) x 2.4mtr
£8.66 inc VAT| Type | Planed Timber |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | 2.4mtr |
| Size | 25x150mm |
Planed 5th Redwood (PSE) Ex25x150mm (20.5×144) x 1.8mtr
£6.50 inc VAT| Type | Planed Timber |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | 1.8mtr |
| Size | 25x150mm |
Tanalised PTG Redwood Floor Board Ex25x150mm (21×144)
Price range: £7.17 through £17.36 inc VAT| Type | Floor Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | 1.8mtr, 2.4mtr, 3.0mtr, 3.6mtr, 4.8mtr, 5.1mtr |
| Size | 25x150mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
