Living Stone Etna Porcelain Tile
£12.46 inc VAT| Type | Porcelain Tile |
|---|---|
| Thickness (mm) | 20mm |
| Colour | Cappuccino, Dark Grey, Light Grey |
| Colour | Cappuccino |
| Size | 800x400mm |
| Size | 800x400mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Living Stone Urban Porcelain Tile
£12.39 inc VAT| Colour | Beige, Grey |
|---|---|
| Size | 600x900mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Living Stone Brook Porcelain Tile Bone 900x600x20mm
£22.11 inc VAT| Colour | Bone, Grey |
|---|---|
| Colour | Bone |
| Size | 600x900mm |
| Size | 900x600mm |
| Type | Porcelain Tile |
| Thickness (mm) | 20mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Living Stone Total Porcelain Tile Graphite 900x600x20mm
£24.81 inc VAT| Brand | Living Stone |
|---|---|
| Type | Porcelain Tile |
| Thickness (mm) | 20mm |
| Colour | Grey |
| Size | 900x600mm |
Living Stone Rasa Porcelain Tile
Price range: £10.62 through £21.56 inc VAT| Colour | Beige, Grey, Nero |
|---|---|
| Type | Porcelain Slab |
| Thickness (mm) | 20mm |
| Colour | Beige |
| Size | 600x1200mm, 600x600mm, 600x900mm |
| Size | 600x600mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
