LRS Welsh Slate Blue
Price range: £5.10 through £135.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Blue |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Plum
Price range: £5.40 through £143.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Plum |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Charcoal
Price range: £4.70 through £118.95 inc VAT| Size | 20kg |
|---|---|
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Slate |
| Colour | Dark Grey |
| Material | Welsh Slate |
| Finish | Angular |
| Size | 20mm, 40mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Welsh Slate Green
Price range: £4.70 through £127.95 inc VAT| Type | Slate |
|---|---|
| Colour | Green |
| Finish | Angular |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Material | Welsh Slate |
| Size | 20mm, 40mm |
| Size | 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
