Knauf Intumescent & Acoustic Mastic Foil 600ml
£8.80 inc VAT| Type | Intumescent & Acoustic Sealer |
|---|---|
| Size | 600ml |
Crown Ultramatt+ Vinyl Matt Emulsion B/White 10ltr
£29.95 inc VAT| Type | Emulsion Paint |
|---|---|
| Colour | Pure Brilliant White |
| Finish | Matt |
| Size | 10ltr |
Good & Proper Sealant & Adhesive MS Black 290ml
£7.20 inc VAT| Type | Hybrid Sealant & Adhesive |
|---|---|
| Colour | Black |
| Size | 290ml |
Good & Proper General Purpose Silicone Black 300ml
£3.60 inc VAT| Type | Silicone Sealant |
|---|---|
| Colour | Black |
| Size | 300ml |
Good & Proper General Purpose Silicone Anthracite 300ml
£3.60 inc VAT| Type | Silicone Sealant |
|---|---|
| Colour | Anthracite |
| Size | 300ml |
Soudal Silirub LMN Silicone Sealant Bronze 300ml
£6.70 inc VAT| Type | Silicone Sealant |
|---|---|
| Colour | Bronze |
| Size | 300ml |
