Unilin CavityTherm Insulation Board 1200x450x125mm
£29.50 inc VAT| Brand | Unilin |
|---|---|
| Type | PIR Cavity Insulation Board |
| Thickness (mm) | 125mm |
| Size | 1200x450x125mm |
Unilin CavityTherm Insulation Board 1200x450x110mm
£26.95 inc VAT| Brand | Unilin |
|---|---|
| Type | PIR Cavity Insulation Board |
| Thickness (mm) | 110mm |
| Size | 1200x450x110mm |
Aluminium Clout Nails 50 x 3.35mmmm x 250g
£5.95 inc VAT| Brand | Timco |
|---|---|
| Type | Aluminium Nail |
| Options | 250g Bag |
Debotec Debovent Perforated Underlay (Torch On Felt) 16mtr
£59.95 inc VAT| Type | Torch On Perforated Underlay |
|---|
Evo-Stik Building Silicone Sealant Slate Grey C20
£7.10 inc VAT| Type | Building Silicone |
|---|---|
| Colour | Slate Grey |
Good & Proper Sanitary Silicone Clear 300ml
£4.50 inc VAT| Type | Sanitary Silicone Sealant |
|---|---|
| Colour | Clear |
| Size | 300ml |
