Ziel-Plast ETX-M Insulation Fixing 8.0 x 195mm (100)
£55.95 inc VAT| Brand | Ziel-Plast |
|---|---|
| Type | Insulation Fixing |
Ziel-Plast ETX-M Insulation Fixing 8.0 x 175mm (100)
£51.50 inc VAT| Brand | Ziel-Plast |
|---|---|
| Type | Insulation Fixing |
Ziel-Plast ETX-M Insulation Fixing 8.0 x 155mm (100)
£47.50 inc VAT| Brand | Ziel-Plast |
|---|---|
| Type | Insulation Fixing |
Ziel-Plast ETX-M Insulation Fixing 8.0 x 135mm (100)
£42.50 inc VAT| Brand | Ziel-Plast |
|---|---|
| Type | Insulation Fixing |
Ziel-Plast ETX-M Insulation Fixing 8.0 x 115mm (100)
£38.50 inc VAT| Brand | Ziel-Plast |
|---|---|
| Type | Insulation Fixing |
Ziel-Plast ETX-M Insulation Fixing 8.0 x 95mm (100)
£35.50 inc VAT| Brand | Ziel-Plast |
|---|---|
| Type | Insulation Fixing |
No More Ply A1 Construction Board 2400x1200x6mm
£41.50 inc VAT| Type | Fibre Cement Construction Board |
|---|---|
| Thickness | 6mm |
| Size | 2400x1200mm |
| Size | 2400x1200mm |
No More Ply A1 Construction Board 2400x1200x12mm
£54.50 inc VAT| Type | Fibre Cement Construction Board |
|---|---|
| Thickness | 12mm |
| Size | 2400x1200mm |
| Size | 2400x1200mm |
Prosolve Render Mesh Orange 1 x 50mtr
£43.95 inc VAT| Type | Rendermesh |
|---|---|
| Colour | Orange |
| Size | 50 x 1mtr |
| Length (mm) | 50000 |
| Width (mm) | 1000 |
