Jabfloor 70 Polystyrene Sheet 2400x1200x100mm
£24.95 inc VAT| Type | Polystyrene Insulation |
|---|---|
| Thickness (mm) | 100mm |
| Size | 2400x1200mm |
Rockwool Thermal Insulation Roll 44 2750x1200x100/200mm (6.60m2)
£54.95 inc VAT| Type | Thermal Roll |
|---|---|
| Thickness (mm) | 100 |
| Length (mm) | 1200 |
| Width (mm) | 1200 |
Rockwool Sound Insulation Slab 1200x400x50mm (5.76m2)
£47.95 inc VAT| Type | Sound Insulation Slab |
|---|---|
| Thickness (mm) | 50 |
| Length (mm) | 1200 |
| Width (mm) | 400 |
Corozinc Corrugated Metal Roof Sheet – 660x2440mm (8ft)
£27.50 inc VAT| Type | Roof Sheets |
|---|---|
| Material | Metal |
| Size | 2440x660mm |
