Windowboard Primed MDF 25x219mm
Price range: £21.95 through £39.50 inc VAT| Type | MDF Windowboard |
|---|---|
| Length | 1.8mtr, 3.6mtr |
| Size | 25x219mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Windowboard Primed MDF 25x194mm
Price range: £19.50 through £34.95 inc VAT| Type | MDF Windowboard |
|---|---|
| Length | 1.8mtr, 3.6mtr |
| Size | 25x194mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Windowboard Primed MDF 25x269mm
Price range: £26.50 through £47.95 inc VAT| Type | MDF Windowboard |
|---|---|
| Length | 1.8mtr, 3.6mtr |
| Size | 25x269mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Windowboard Primed MDF 25x244mm
Price range: £23.95 through £42.95 inc VAT| Type | MDF Windowboard |
|---|---|
| Length | 1.8mtr, 3.6mtr |
| Size | 25x244mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stormboard (Door Drip) U/S Redwood Ex50x63mm (44×57) x 0.9mtr
£4.60 inc VAT| Type | Door Weather Mould |
|---|---|
| Size | 50x63mm |
Windowboard Primed MDF 25x294mm
Price range: £29.50 through £53.50 inc VAT| Type | MDF Windowboard |
|---|---|
| Length | 1.8mtr, 3.6mtr |
| Size | 25x294mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
American White Oak Windowboard 20x218mm per metre
£38.16 inc VAT| Type | Windowboard |
|---|---|
| Material | American White Oak |
| Size | 25x225mm |
