Ankerbolt Hexagon Flange Head M6x130mm
£0.50 inc VAT| Brand | JCP |
|---|---|
| Type | Concrete Fixing |
| Size | M6x130mm |
| Size | M8 |
| Length (mm) | 130 |
Timco Coach Screw DIN 571 – BZP 12.0 x 80mm (Each)
£0.36 inc VAT| Brand | Timco |
|---|---|
| Type | Coach Screws |
| Finish | Zinc Plated |
Timco Timber Framing & Landscaping Screws 6.7x150mm (50)
£17.50 inc VAT| Type | Landscaping Screw |
|---|---|
| Size | 150mm |
Evo-Stik Gripfill Solvent Free Grab Adhesive 350ml
£4.95 inc VAT| Type | Construction Adhesive |
|---|---|
| Size | 350ml |
| Options | Single tube |
