Chamfered/Bullnosed Skirting Ex19x100mm (14.5×94) per metre
£2.33 inc VAT| Type | Skirting Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Size | 19x100mm |
Chamfered/Bullnosed Skirting Ex19x75mm (14.5×69) per metre
£1.42 inc VAT| Type | Skirting Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Size | 19x75mm |
Planed 5th Redwood (PSE) Ex32x50mm (27×44) per metre
£1.51 inc VAT| Type | Planed Timber |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Size | 32x50mm |
Ogee/Torus Skirting 5th Redwood Ex25x150mm (20×144) per metre
£3.20 inc VAT| Type | Skirting Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Size | 25x150mm |
Ogee/Torus Skirting 5th Redwood Ex25x125mm (20×119) per metre
£2.59 inc VAT| Type | Skirting Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Size | 25x125mm |
Tanalised Planed 5th Redwood (PSE) 50x50mm (45×45) per metre
£2.40 inc VAT| Type | Planed Timber |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Size | 50x50mm |
T&G Flooring 5th Redwood 25x175mm (21x168mm) per metre
£4.25 inc VAT| Type | Floor Board |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | Per Metre |
| Size | 25x175mm |
Planed 5th Redwood (PSE) Ex38x50mm (33×44) per metre
£2.05 inc VAT| Type | Planed Timber |
|---|---|
| Material | Softwood |
| Length | Per Metre |
| Size | 38x50mm |
