Living Stone Rasa Porcelain Tile
Price range: £10.62 through £21.56 inc VAT| Colour | Beige, Grey, Nero |
|---|---|
| Type | Porcelain Slab |
| Thickness (mm) | 20mm |
| Colour | Beige |
| Size | 600x1200mm, 600x600mm, 600x900mm |
| Size | 600x600mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Calibrated Sandstone Paving Mint 22mm – 15.25m2
£410.99 inc VAT| Brand | Living-Stone |
|---|---|
| Type | Natural Stone Paving |
| Colour | Green |
EASY Joint Select Bronze 12.5kg
£35.95 inc VAT| Brand | Azpects |
|---|---|
| Type | Paving Jointing Compound |
| Colour | Bronze |
| Size | 12.5kg |
Living Stone Total Porcelain Tile Grigio 900x600x20mm
£24.81 inc VAT| Brand | Living Stone |
|---|---|
| Type | Porcelain Tile |
| Thickness (mm) | 20mm |
| Colour | Grey |
| Size | 900x600mm |
Living Stone Total Porcelain Tile Avorio 900x600x20mm
£24.81 inc VAT| Brand | Living Stone |
|---|---|
| Type | Porcelain Tile |
| Thickness (mm) | 20mm |
| Colour | Grey |
| Size | 900x600mm |
