Trex Transcend Deck Board Island Mist 25x140mm
Price range: £20.00 through £69.00 inc VAT| Brand | Trex |
|---|---|
| Type | Composite Deck Board |
| Length | 3.66mtr, 4.88mtr |
| Options | Grooved Edge, Square Edge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cladco Reversible B/Nose Deck Board Charcoal 25x150mm x 4mtr
£43.99 inc VAT| Type | Composite Deck Board |
|---|---|
| Thickness (mm) | 25mm |
| Colour | Charcoal |
| Size | 25x150mm |
Trex Coloured Screws (350)
£45.00 inc VAT| Brand | Trex |
|---|---|
| Colour | Dark Brown, Dark Grey, Light Brown, Light Grey |
| Type | Composite Deck Fixing |
| Colour | Brown |
Cladco Corner Trim Teak 60x50mm x 2.2mtr
£12.99 inc VAT| Type | Composite Corner Trim |
|---|---|
| Colour | Teak |
| Size | 60x50mm |
Timco Timber Framing & Landscaping Screws 6.7x175mm (50)
£25.95 inc VAT| Type | Landscaping Screw |
|---|---|
| Size | 175mm |
Trex Enhance Naturals Deck Board Toasted Sand 25x140mm
Price range: £39.00 through £53.00 inc VAT| Brand | Trex |
|---|---|
| Type | Composite Deck Board |
| Length | 3.66mtr, 4.88mtr |
| Options | Grooved Edge, Square Edge |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
