Cladco Corner Trim Stone Grey 60x50mm x 2.2mtr
£12.99 inc VAT| Type | Composite Corner Trim |
|---|---|
| Colour | Stone Grey |
| Size | 60x50mm |
Cladco Reversible Deck Board Light Grey 25x150mm x 4mtr
£25.99 inc VAT| Type | Composite Deck Board |
|---|---|
| Thickness (mm) | 25mm |
| Colour | Light Grey |
| Size | 25x150mm |
Cladco Reversible Deck Board Coffee 25x150mm x 4mtr
£25.99 inc VAT| Type | Composite Deck Board |
|---|---|
| Thickness (mm) | 25mm |
| Colour | Coffee |
| Size | 25x150mm |
Cladco Corner Trim Charcoal 60x50mm x 2.2mtr
£12.99 inc VAT| Type | Composite Corner Trim |
|---|---|
| Colour | Charcoal |
| Size | 60x50mm |
Timco Timber Framing & Landscaping Screws 6.7x150mm (50)
£17.50 inc VAT| Type | Landscaping Screw |
|---|---|
| Size | 150mm |
