Sadolin Extra Durable Woodstain
Price range: £16.95 through £59.50 inc VAT| Colour | Antique Pine, Ebony, Jacobean Walnut, Redwood, Rosewood, Teak |
|---|---|
| Type | Woodstain |
| Size | 1ltr, 2.5ltr, 500ml |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dulux Trade Weathershield Smooth Masonry Paint B/White 7.5ltr
£31.99 inc VAT| Type | Masonry Paint |
|---|---|
| Colour | Pure Brilliant White |
| Size | 7.5ltr |
| Coverage (m2) | Up to 16m2 per ltr |
| Drying Time | 1 – 4 hours |
| Application Method | Airless Spray, Brush, Roller |
OB1 Diamond Sealant & Adhesive Crystal Clear 290ml
£10.50 inc VAT| Type | Hybrid Sealant & Adhesive |
|---|---|
| Colour | Crystal Clear |
| Size | 290ml |
Good & Proper General Purpose Silicone White 300ml
£3.60 inc VAT| Type | Silicone Sealant |
|---|---|
| Colour | White |
| Size | 300ml |
