Hippo Ultra Plaster Scrim Tape Orange 50mm x 90mtr
£3.95 inc VAT| Type | Scrim Tape Self Adhesive |
|---|---|
| Colour | Orange |
| Size | 90mtr x 50mm |
| Length (mm) | 90000 |
| Width (mm) | 50 |
Knauf Intumescent & Acoustic Mastic Foil 600ml
£8.80 inc VAT| Type | Intumescent & Acoustic Sealer |
|---|---|
| Size | 600ml |
Knauf Joint Filler Premium
Price range: £13.95 through £24.50 inc VAT| Type | Joint Filler |
|---|---|
| Size | 10kg, 20kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
No More Ply A1 Construction Board 2400x1200x6mm
£41.50 inc VAT| Type | Fibre Cement Construction Board |
|---|---|
| Thickness | 6mm |
| Size | 2400x1200mm |
| Size | 2400x1200mm |
