Duropal Worktop Artisan Oak
Price range: £138.95 through £319.95 inc VAT| Type | Laminate Worktop |
|---|---|
| Thickness (mm) | 39mm |
| Colour | Oak |
| Options | Breakfast Bar – 4100x670x39mm, Breakfast Bar – 4100x900x39mm, Worktop – 3050x600x39mm, Worktop – 4100x600x39mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Duropal Upstand Artisan Oak 4100x120x20mm
£99.95 inc VAT| Height | 120 |
|---|---|
| Type | Worktop Upstand |
| Thickness (mm) | 20 |
| Length (mm) | 4100 |
Oasis PF Worktop Venato
Price range: £35.95 through £64.95 inc VAT| Size | Worktop – 3000x600x28mm |
|---|---|
| Options | Worktop – 1500 x 600 x 28mm, Worktop – 3000 x 600 x 28mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oasis PF Worktop Black Flint Gloss
Price range: £43.95 through £78.95 inc VAT| Type | Worktop |
|---|---|
| Colour | Black |
| Options | Breakfast Bar – 3000x900x38mm, Worktop – 1500 x 600 x 38mm, Worktop – 3000 x 600 x 38mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oasis PF Worktop White Sparkle Gloss
Price range: £50.95 through £92.95 inc VAT| Type | Worktop |
|---|---|
| Colour | White |
| Options | Breakfast Bar – 3000x900x38mm, Worktop – 1500 x 600 x 38mm, Worktop – 3000 x 600 x 38mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oasis PF Worktop Jet
Price range: £35.95 through £71.95 inc VAT| Type | Worktop |
|---|---|
| Thickness (mm) | 28mm |
| Colour | Black |
| Options | Breakfast Bar – 3000x900x38mm, Worktop – 1500 x 600 x 28mm, Worktop – 1500 x 600 x 38mm, Worktop – 3000 x 600 x 28mm, Worktop – 3000 x 600 x 38mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
