Ultratape Rhino Hazard Warning Tape 50mm x 33mtr
£4.10 inc VAT| Type | Warning Tape |
|---|---|
| Colour | Yellow & Black |
| Size | 50mm x 33mtr |
| Length (mm) | 33000 |
| Width (mm) | 50 |
Insulation Tape Green & Yellow 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Insulation Tape White 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Insulation Tape Green 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Insulation Tape Yellow 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Insulation Tape Blue 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Insulation Tape Red 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Insulation Tape Black 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Insulation Tape Grey 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Insulation Tape Brown 19mm x 20mtr
£0.95 inc VAT| Type | Electrical Insulation Tape |
|---|---|
| Length (mm) | 20000 |
| Width (mm) | 19 |
Ultratape Scrim Tape Hi Tack Pink
Price range: £3.95 through £7.95 inc VAT| Type | Scrim Tape Self Adhesive |
|---|---|
| Colour | Pink |
| Size | 90mtr x 50mm |
| Options | 48mm x 90mtr, 96mm x 90mtr |
| Length (mm) | 90000 |
| Width (mm) | 50 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Ultratape Scrim Tape Hi Tack Orange
Price range: £3.95 through £7.95 inc VAT| Type | Scrim Tape Self Adhesive |
|---|---|
| Colour | Orange |
| Size | 90mtr x 50mm |
| Options | 48mm x 90mtr, 96mm x 90mtr |
| Length (mm) | 90000 |
| Width (mm) | 48 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
