Timco Velocity Premium Screws Pozi 6.0x120mm (100)
£16.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 6 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 6.0x120mm |
| Length (mm) | 120 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x60mm (200)
£10.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x60mm |
| Length (mm) | 60 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x50mm (200)
£9.30 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x50mm |
| Length (mm) | 50 |
Timco Classic Screw PZ2 CSK – A2 S/S 4.0x40mm (Pack of 15)
£3.30 inc VAT| Type | Stainless Steel Woodscrews |
|---|
Sheradised Annular Ring Shank Nails 50×2.65mm 1kg
£6.95 inc VAT| Type | Annular Ring Shank |
|---|---|
| Options | 1kg Bag |
