Timco Timber Framing & Landscaping Screws 6.7x150mm (50)
£17.50 inc VAT| Type | Landscaping Screw |
|---|---|
| Size | 150mm |
Timco Carriage Bolt & Hex Nut – HDG M10 x 180mm (Each)
£0.54 inc VAT| Type | Carriage Bolt |
|---|---|
| Options | Singles |
Timco Coach Screw DIN 571 – BZP 6.0 x 80mm (Each)
£0.10 inc VAT| Type | Coach Screws |
|---|---|
| Finish | Zinc Plated |
| Size | M6 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 5.0x100mm (100)
£8.40 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 5 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 5.0x100mm |
| Length (mm) | 100 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.0x70mm (200)
£8.95 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x70mm |
| Length (mm) | 70 |
Timco Velocity Premium Screws Pozi 4.0x50mm (200)
£6.20 inc VAT| Type | High Performance Screws |
|---|---|
| Thickness (mm) | 4 |
| Finish | Zinc Yellow Passivated |
| Size | 4.0x50mm |
| Length (mm) | 50 |
