LRS Dashing Black & White 10/90 – 20kg
£8.95 inc VAT| Colour | Black / White |
|---|---|
| Material | Basalt & Dolomite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag |
| Type | Spar Dashing |
| Finish | Angular |
LRS Golden Flint Chippings 10mm
Price range: £4.80 through £121.95 inc VAT| Colour | Buff |
|---|---|
| Material | Flint |
| Size | Builders Bag |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
| Type | Decorative Chippings |
| Finish | Angular |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Red Granite Chipping 20mm
Price range: £6.30 through £167.95 inc VAT| Type | Decorative Chippings |
|---|---|
| Finish | Angular |
| Colour | Red |
| Material | Granite |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag, Bulk Bag |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LRS Play Pit Sand – 20kg
£5.30 inc VAT| Type | Play Pit Sand |
|---|---|
| Colour | Golden |
| Material | Silica Sand |
| Finish | Granular |
| Size | 20kg |
| Options | 20kg Bag |
LRS Play Pit Sand – Dumpy Bag
£126.95 inc VAT| Type | Play Pit Sand |
|---|---|
| Colour | Golden |
| Material | Silica Sand |
| Finish | Granular |
| Size | Bulk Bag |
| Options | Bulk Bag |
